Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Do 24 osób wzrosła liczba zakażonych koronawirusem w powiecie żnińskim.

W środę, 10 czerwca przed południem Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy poinformował o kolejnych 3 osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród nich jest: 1 osoba z powiatu bydgoskiego, 1 z powiatu brodnickiego i 1 ze żnińskiego.
Od początku pandemii w powiecie żnińskim potwierdzono 24 przypadki zakażenia. Obecnie większość z tych zakażonych to ozdrowieńcy. Aktywne są pośród potwierdzonych zakażeń trzy przypadki. Dla porównania w powiecie mogileńskim od początku pandemii potwierdzone były tylko 4 przypadki zakażenia, a w nakielskim - 31. Łącznie w całym naszym województwie od początku epidemii do 10 czerwca potwierdzono 606 przypadków zakażenia, spośród nich 513 osób już wyzdrowiało, a 47 zmarło z powodu choroby covid-19.

Karol Gapiński, 10 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.