Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Burmistrz Żnina Robert Luchowski zszedł z kwarantanny domowej i 10 czerwca po południu był już obecny na prezentacji kompleksu Cukrownia Żnin. Na zdjęciu obok burmistrza siedząi Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche. fot. Karol Gapiński

Żona burmistrza Żnina miała negatywny wynik badania na zakażenie koronawirusem, więc on i domownicy mogli zejść z kwarantanny. W środę, 10 czerwca burmistrz był już obecny na prezentacji kompleksu Cukrownia Żnin.

Przypomnijmy, 1 czerwca w Urzędzie Miejskim w Żninie w ewidencji ludności była załatwiać sprawy urzędowe osoba, u której 4 czerwca potwierdzone zostało zakażenie koronawirusem. W ratuszu osoba ta przebywała w maseczce, zdezynfekowała ręce, miała rękawiczki, a pojawiła się w urzędzie, bo wtedy nie miała żadnych objawów choroby covid-19. Te pojawiły się dopiero po kilku dniach.
W biurze ewidencji ludności pracuje Katarzyna Luchowska, żona burmistrza Żnina. W związku z tym, że miała ona bezpośredni kontakt z osobą zakażoną, została poddana kwarantannie domowej wraz z mężem Robertem Luchowskim i dziećmi. Jak nas wczoraj przed południem (9 czerwca) telefonicznie informował burmistrz, żona jeszcze czekała na wynik badania, a cała rodzina wraz z nią. Wieczorem dotarł do żony burmistrza wynik testu. Był negatywny.
Burmistrz jeszcze tego samego wieczora poinformował na profilu społecznościowym, że 10 czerwca wraca do pracy. I rzeczywiście tak się stało. Przybył nawet na prezentację kompleksu Cukrownia Żnin, którą Grupa Arche zorganizowała dzisiaj (10 czerwca) po południu.

Karol Gapiński, 10 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.