Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

14 czerwca zanotowano wzrost zakażeń koronawirusem w naszym województwie. Potwierdzono bowiem 12 przypadków i była to najwyższa, dniowa liczba zakażeń w czerwcu. Jeden z tych przypadków dotyczy powiatu żnińskiego.

W niedzielę 14 czerwca Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy poinformował o kolejnych 12 zakażeniach koronawirusem na terenie całego województwa. Wśród nich była też 1 osoba z powiatu żnińskiego. W ten sposób do 626 osób wzrosła liczba ogólna potwierdzonych zakażeń koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim licząc od początku pandemii. Z tego 516 osób to ozdrowieńcy (jeden przypadek wyzdrowienia został potwierdzony w poniedziałek 15 czerwca), a 49 osób zmarło na covid-19.
Od początku pandemii w powiecie żnińskim zanotowano razem z wczorajszym (14 czerwca) przypadkiem - 25 wyników pozytywnych na obecność koronawirusa. Dla porównania w powiecie nakielskim było to 32, mogileńskim - 4, inowrocławskim ziemskim - 3 a w inowrocławskim grodzkim - 7. Najmniej zakażeń zanotowano w naszym województwie w powiatach: tucholskim, sępoleńskim, radziejowskim - po 1 potwierdzonym przypadku w każdym z nich od początku pandemii.
W poniedziałek 15 czerwca Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 396 kolejnych przypadkach zakażenia na terenie całego kraju, ale żaden z nich nie dotyczył naszego województwa. 15 czerwca w powiecie żnińskim są 32 osoby na kwarantannie, a w powiecie nakielskim - 38.

Karol Gapiński, 15 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.