Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Najnowsze - uroczystości

loading...
Najnowsze - uroczystości

Najnowsze - w szkole

loading...
Najnowsze - w szkole

Najnowsze - na sygnale

loading...
Najnowsze - na sygnale

Najnowsze - sport

loading...
Najnowsze - sport
loading...
  Drogi
  Kultura
  Zdrowie
  Polityka
Paweł Kranz dezynfekuje dłonie radnego Pawła Brzykcego fot. Magdalena Kruszka

Sesja Rady Gminy w Gąsawie odbyła się zgodnie z planem 26 marca. Radni spotkali się, aby podjąć niezbędne uchwały, ale zachowali środki ostrożności.

Sesja odbyła się w trybie nadzwyczajnym. Nie była poprzedzona posiedzeniami komisji. Tuż przy wejściu na salę Paweł Kranz z Urzędu Gminy w Gąsawie dezynfekował dłonie każdemu, kto wchodził. W sesji wzięło udział 12 radnych, a także wójt Błażej Łabędzki, sekretarz Natalia Nowakowska, skarbnik Teresa Katulska, Mirosława Majda z biura rady i pracownicy obsługujący sprzęt nagłaśniający i kamerę. Nie było natomiast przedstawicieli jednostek organizacyjnych ani sołtysów. Radni zostali rozsadzeni w odpowiedniej odległości. Na wniosek radnego Jacka Mielcarzewicza do porządku obrad dodano punkt tzw. wolne głosy, aby można było podyskutować o sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem. Obrady trwały niewiele ponad godzinę.
- Działamy w ograniczonej formie - powiedział na zakończenie przewodniczący Rady Gminy Mariusz Kazik. - Nie wiem, kiedy następnym razem się spotkamy. Na pewno nie na komisji i na pewno nie na sesji. Znaleźliśmy się w wyjątkowo trudnej sytuacji i na pewno nie będzie lepiej pod względem finansowym i gospodarczym. Życzmy sobie, żebyśmy się cali i zdrowi spotkali na następnej komisji czy sesji.
Film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka, 28 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.