Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Najnowsze - uroczystości

loading...
Najnowsze - uroczystości

Najnowsze - w szkole

loading...
Najnowsze - w szkole

Najnowsze - na sygnale

loading...
Najnowsze - na sygnale

Najnowsze - sport

loading...
Najnowsze - sport
loading...
  Drogi
  Kultura
  Zdrowie
  Polityka
Krzysztof Napierała apelował, by wstrzymać się do czasu rozstrzygnięcia sprawy. Podkreślał, że konieczne są wspólne działania, by pozyskać środki na to zadanie. fot. Sylwia Wysocka

Temat niebezpiecznych odpadów w Janowcu Wielkopolskim stanowił jeden z punktów sesji Rady Miejskiej w Janowcu. Na spotkanie zaproszono przedstawicieli WIOŚ, RDOŚ, radnych Rady Powiatu, policję, PSP.

Starosta i RDOŚ przysłali pisma a spośród radnych powiatowych przybyła Józefa Błajet, Krzysztof Napierała i Paweł Sikora. Spośród zaproszonych włodarzy sąsiednich gmin przybył tylko Tomasz Michalczak. Z WIOŚ była w asyście Małgorzata Witkowska.
Na sesję ten punkt wprowadzono za sprawą Komitetu Stop Niebezpiecznym Odpadom w Janowcu Wielkopolskim. Dwugodzinna dyskusja nie wniosła jednak do sprawy nic nowego. Padały znane już z wcześniejszych posiedzeń komitetu stwierdzenia, że w chwili obecnej podmiotem odpowiedzialnym za usunięcie odpadów jest Starostwo Powiatowe. Przedstawiciele Rady Powiatu podkreślali, że toczy się postępowanie sądowe w tej sprawie i do czasu rozstrzygnięcia nie będą podejmowane decyzje dotyczące finansowania utylizacji odpadów, bo są to ogromne pieniądze, a budżet trudno było spiąć.
Film w zakładce Filmy.

Sylwia Wysocka, 11 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.