Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Najnowsze - uroczystości

loading...
Najnowsze - uroczystości

Najnowsze - w szkole

loading...
Najnowsze - w szkole

Najnowsze - na sygnale

loading...
Najnowsze - na sygnale

Najnowsze - sport

loading...
Najnowsze - sport
loading...
  Drogi
  Kultura
  Zdrowie
  Polityka
Burmistrz Barcina apeluje o rozsądek fot. Magdalena Kruszka

Burmistrz Barcina Michał Pęziak apeluje, żeby ograniczyć wyjścia z mieszkań. Prosi o rozsądek, tłumacząc, że sytuacja jest ekstremalnie poważna.

W ostatnich dniach z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa w sklepach spożywczych i marketach można było spotkać tłumy ludzi, którzy robili zapasy żywieniowe i higieniczne. Kolejki ciągnęły się w nieskończoność, a pracownicy sklepów skarżyli się, że nie nadążają rozładowywać towaru. Niektórych produktów zabrakło, jak choćby mąki, papieru toaletowego czy spirytusu. W sobotę rano w Barcinie oblegane były stoiska mięsne, tymczasem burmistrz Barcina Michał Pęziak opublikował ważny komunikat.
- APELUJĘ O ROZSĄDEK! SYTUACJA JEST NAPRAWDĘ EKSTREMALNIE POWAŻNA! - podaje burmistrz Michał Pęziak za pośrednictwem gminnej strony internetowej. Prosi, aby potraktować obecną sytuację bardzo poważnie. Apeluje, aby maksymalnie ograniczyć wyjścia z mieszkań, a jeżeli już ktoś musi wyjść do sklepów, to w mniejszych lokalach powinny przebywać maksymalnie trzy osoby. Burmistrz przypomina, aby wszędzie zachować minimalną odległość od siebie 1,5 metra i myć ręce jak najczęściej.

Magdalena Kruszka, 14 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.