Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najbliższe, XXIV Pałuckie Targi Rolne i XVIII Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie odbędą się 22-23 sierpnia 2020 r. na placu po dawnej Cukrowni w Żninie nad Jeziorem Dużym Żnińskim.

Szczegółowe informacje:

Tygodnik Pałuki ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin,

tel. 52-30-209-28, fax: 52-303-13-15

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

osoba odpowiedzialna za kontakty: Marek Olejnik, tel. 601 65-45-06

 

WYSTAWCY
Przewidywana liczba wystawców: ponad 300.
W roku ubiegłym przyjechało do Żnina ponad 300 wystawców, a targi odwiedziło ponad 28.000 osób. Licznie reprezentowana była branża maszynowa, paszowa, ogrodnicza i nawozowa. Przeważali wystawcy z Wielkopolski, gościliśmy jednak kilkanaście firm ze Śląska, Beskidów, Mazowsza i Pomorza.

 

PUBLICZNOŚĆ
Targi adresujemy do publiczności z czterech powiatów: żnińskiego, mogileńskiego, nakielskiego i wągrowieckiego.
Jest to region rolniczy, a wśród przemysłu dominuje przetwórstwo rolne. Tygodnik Pałuki, którego połowa czytelników mieszka na wsi, swym kolportażem pokrywa całe powiaty: żniński i mogileński oraz część nakielskiego i wągrowieckiego. W gazecie targi mają naturalne zaplecze, gdyż - tak, jak zawsze, łamy Pałuk zamierzamy wykorzystać do przedstawienia szerokiej informacji o imprezie. Wstęp dla publiczności na targi jest bezpłatny.

 

FORMULARZ ON-LINE, w którym można dokonać zgłoszenia na targi oraz podać informację o firmie (będzie ona drukowana w informatorze targowym).

 

Terminy Targów w kolejnych latach:
21-22 sierpnia 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.