Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Najnowsze - uroczystości

loading...
Najnowsze - uroczystości

Najnowsze - w szkole

loading...
Najnowsze - w szkole

Najnowsze - na sygnale

loading...
Najnowsze - na sygnale

Najnowsze - sport

loading...
Najnowsze - sport
loading...
  Drogi
  Kultura
  Zdrowie
  Polityka

Osoby zainteresowane umieszczeniem w tygodniku Pałuki ogłoszenia drobnego, reklamy, podziękowań, nekrologu lub innego komunikatu w ramce informujemy, że zmieniamy sposób ich przyjmowania.

W trosce o zdrowie naszych klientów i w związku z zaleceniami dotyczącymi ograniczania możliwości ewentualnego przenoszenia koronawirusa, proponujemy naszym interesantom zlecanie publikacji za pośrednictwem sms-ów, strony internetowej, adresu e-mail lub telefonicznie.
Informacje o tym, w jaki sposób zlecić ogłoszenia drobne znajdują się pod adresem palukitv.pl/zlec-ogloszenie.
Interesanci, którzy chcą zamieścić reklamę, życzenia, podziękowania, komunikat w ramce czy nekrolog proszeni są o kontakt z pracownikami naszego działu ogłoszeń telefonicznie na numer 508-211-990 lub 665-069-272 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można także skorzystać z otwartych i rozlokowanych na terenie Pałuk punktów przyjmowania ogłoszeń. Ich spis także znajduje się na stronie palukitv.pl/zlec-ogloszenie.
Jednocześnie przypominamy, że aby Państwa zlecenia zostały opublikowane musimy otrzymać do dnia poprzedzającego dzień wydania gazety (do 12.00) potwierdzenie dokonania wpłaty. Czyli jeśli nadajemy ogłoszenie telefonicznie lub mailem, do redakcji musi w tym terminie dotrzeć potwierdzenie wpłaty (szczegóły: palukitv.pl/zlec-ogloszenie). Konta bankowe, na które na rzecz Wydawnictwa Dominika Księskiego WULKAN, ul. Sądowa 4, Żnin należy przekazać należność to PKO: 50 1020 5558 1111 1554 0800 0070, lub BS Pałuki: 27 8181 0000 0008 4576 2000 0001.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny na ww. numery.
W naszym biurze ogłoszeń znajdującym się w redakcji w Żninie przy ul. Sądowej 4 od poniedziałku (16 marca) do odwołania nie będzie możliwości zamówienia publikacji jakiegokolwiek komunikatu, dla interesantów bowiem jest zamknięte.
O zmianach będziemy informować.

(mr), 13 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.