Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Najnowsze - uroczystości

loading...
Najnowsze - uroczystości

Najnowsze - w szkole

loading...
Najnowsze - w szkole

Najnowsze - na sygnale

loading...
Najnowsze - na sygnale

Najnowsze - sport

loading...
Najnowsze - sport
loading...
  Drogi
  Kultura
  Zdrowie
  Polityka

Informacja o tym, że w Gościeszynie jest wojsko, pojawiła się w sobotę. W poniedziałek 16 marca w rozmowie z nami wójt gminy Rogowo Tomasz Michalczak, przyznał, że dotarły do niego informacje o żołnierzach w tej miejscowości.

Postanowił sprawdzić temat i okazało się, że w czterech miejscach mieszkańcy widzieli mundurowych. Jak poinformował wójt, były to osoby cywilne przebrane w mundury, najprawdopodobniej amerykańskie, które bawiły się w podchody.
Tomasz Michalczak dodał, że pojawienie się mundurowych wzbudziło niepokój mieszkańców, a to ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa. Dlatego już w niedzielę 15 marca, wójt zdementował doniesienia o pojawieniu się na terenie gminy wojska.
W poniedziałek 16 marca na terenie gminy Rogowo nie było osób objętych kwarantanną domową. Na polecenie wojewody gmina przygotowała dwa miejsca na wypadek takiej kwarantanny. Znajdują się w świetlicach w Cegielni i Niedźwiadach.

(rk), 16 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.