Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Najnowsze - uroczystości

loading...
Najnowsze - uroczystości

Najnowsze - w szkole

loading...
Najnowsze - w szkole

Najnowsze - na sygnale

loading...
Najnowsze - na sygnale

Najnowsze - sport

loading...
Najnowsze - sport
loading...
  Drogi
  Kultura
  Zdrowie
  Polityka

Jacek Krysztofiak, prezes Sądu Rejonowego w Żninie poinformował, że zawieszone zostały rozprawy i posiedzenia w sądzie. Do końca marca nie będzie się odbywać żadna rozprawa w sądzie w Żninie, Szubinie i w Mogilnie.

- Od jutra znosimy rozprawy i powiadamiamy o tym społeczeństwo - poinformował sędzia Jacek Krysztofiak. - Osoby wezwane do sądu nie mają przychodzić, bo do niego nie wejdą ze względu na zagrożenie koronawirusem. Po to odwoływane są wokandy i posiedzenia, żeby ludzie nie przychodzili.
Sądy będą normalnie funkcjonowały, więc będzie można zadzwonić, zorientować się. Sędziowie wykonują inne czynności, ale nie będzie rozpraw ani posiedzeń. Zarządzenie zostało opublikowane na stronie internetowej sądu.
- Żadne sprawy się nie odbędą, nie ma wyjątków - powiedział sędzia Jacek Krysztofiak i dodał, że odbywać się będą jedynie sprawy aresztowe, jeśli ktoś zostanie zatrzymany. Będą to wyjątkowe sytuacje.

Magdalena Kruszka, 12 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.