Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Najnowsze - uroczystości

loading...
Najnowsze - uroczystości

Najnowsze - w szkole

loading...
Najnowsze - w szkole

Najnowsze - na sygnale

loading...
Najnowsze - na sygnale

Najnowsze - sport

loading...
Najnowsze - sport
loading...
  Drogi
  Kultura
  Zdrowie
  Polityka
fot. Magdalena Kruszka

Od dziś (16 marca) interesanci nie załatwią żadnej sprawy w biurach Urzędu Miejskiego w Barcinie. Przy wejściu głównym została wyznaczona strefa bezpieczeństwa, gdzie mieszkańcy, którzy muszą, będą mogli załatwić swoje sprawy.

Na stronie internetowej gminy Barcin pojawił się komunikat, że z uwagi na potencjalną możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 od poniedziałku (16 marca) zamknięte zostaje wejście do Urzędu od strony Urzędu Stanu Cywilnego, a przy wejściu głównym do budynku Urzędu Miejskiego zostaje utworzona strefa bezpieczeństwa oznaczona biało-czerwoną taśmą. Osoby wchodzące proszone są o zastosowanie się do podanych zaleceń. Przy barierce może stać tylko jedna osoba. Kolejne powinny się ustawić w kolejce z zachowaniem odpowiednich odległości.
Jednocześnie osoby z objawami przeziębienia: gorączka, kaszel, duszności, ból mięśni oraz zmęczenie proszone są o pozostanie w domach oraz kontaktowanie się z Urzędem tylko telefonicznie lub poprzez Internet.
W sprawach pilnych klienci Urzędu Miejskiego w Barcinie będą obsługiwani w godzinach od 9:00 do 11:00, a we wtorki również od 15:00 do 16:00.

Magdalena Kruszka, 16 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.